Неділя, 2019-06-16, 11:50 AM
Вітаю Вас Гість | RSS

Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Медалісти

1995 рік
Ракуш Марія Богданівна-золота
 Бобів Богданна Богданівна-срібна
Трут Олег Володимирович -срібна

 

1996 рік
Машталяр Андрій Йосипович-золота

Пісьо Ярослав Володимирович-золота

Устич Наталя Петрівна-золота

Шумська Ірина Богданівна-золота

Ярема Оксана Казимирівна-золота (наш директор)


1997 рік
Маленчак Ірина Іванівна- золота
Цьомик Ольга Іванівна-золота
Борис Тетяна Миколаївна-золота


1998 рік
Борис Катерина Миколаївна- золота
Штогун Тетяна Петрівна-золота
Маленчак Лілія Іванівна- срібна
Пелехата Галина Павлівна-золота
Головецька Оксана Михайлівна-золота
Волік Олена Володимирівна-золота
Василинчук Андрій Васильович-золота
Горощак Зоряна Михайлівна-золота

1999 рік
Бегош Ірина Богданівна-золота
Костецький Юрій Ігорович- срібна
Зімовська Марія Романівна-срібна

2000 рік
Банах Марія Іванівна-золота
Костецький Борислав Ігорович-срібна
Дмитрів Леся Ярославівна- золота
Назарик Оксана Василівна-золота
Пелехата Лілія Павлівна-золота
Романюк Андрій Богданович-золота
Устич Надія Петрівна-золота
Цар Ірина Стефанівна-срібна

2001 рік
Боднар Мар'яна Василівна-золота
Бородай Леся Степанівна-золота

2002 рік
Вівчар Тетяна Петрівна-золота
Глад Марія Петрівна- срібна
Кубішин Оксана Романівна-срібна
Щерба Мар'яна Іванівна-золота
Бородай Тарас Олегович-срібна
Кузик Дмитро Іванович-золота
Маличок Квітослава Василівна- золота
Савка Наталія Юріївна-срібна

2003 рік
Кошельківський Віталій Валерійович- золота
Задойоний Павло Воолодимирович-срібна
Плугатор Оленп Василівна- золота
Прохира Інна Богданівна-золота

2004 рік
Драпак Ігор Васильович-срібна

2005 рік
Вустич Катерина Михайлівна-золота
Пельц Ігор Васильович-золота

2006 рік
Чикинда Наталія Романівна-золота
Головецька Ольга Михайлівна-золоиа
Пиняга Наталія Василівна-срібна

2007 рік
Кикіш Мар'яна Романівна-золота
Савіцький Степан Володимирович-золота
Кернична Наталія Юріївна-золота
Костриба Іванна Іванівна-золота
Чомко Христина Тарасівна-золота

2008 рік

Бегман Мар'ян Михайлович-золота
Волік Надія Володимирівна-золота
Качановський Михайло Петрович-золота
Коляса Роман Іванович-золота
Наконечна Ольга Ігорівна-золота
Хом
'як Василь Богданович-золота
Костриба Катерина Іванівна-золота

2009 рік
Боліновська Лілія Михайлівна-срібна
Музя Юрій Андрійович-срібна
Бучко Катерина Романівна-срібна

2010 рік
Богак Анна Мирославівна-золота
Галковський Андрій Русланович-золота
Дика Світлана Орестівна-золота
Наконечна Марія Романівна-золота
Піщатін Тарас Богданович-золота

2011 рік
Качановська Марія Петрівна-золота
Кобель Максим Іванович-срібна
Крутиголова Тетяна Василівна-золота
Пилип Уляна Михайлівна-золота
Подзвінна Марія Василівна-золота

 
2012 рік
Коляса Павло Іванович-золота
Болонська Олеся-срібна
 
 2013 рік
Юрійчин Ірина Олегівна - золота
Семчишин Олена Мирославівна-золота
 

 2014 рік
Бронецька Ірина Ігорівна-золота
Антків Марія Володимирівна-золота



 
Вхід на сайт
Права дитини
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz