Вівторок, 2019-09-17, 3:14 AM

Головна » 2013 » Лютий » 17 » Безпека дітей в Інтернеті
Безпека дітей в Інтернеті

Сучасність вимагає як від дорослих, так і від дітей щоденної праці в мережі Інтернет.

Всесвітня мережа Інтернет є цікавою й корисною, адже містить велику кількість інформації.

Тут можна дізнатись про: [ ?]

Ø найсвіжіші новини;

Ø найоригінальніші дослідження;

Ø побачити  найвіддаленіші куточки Землі та розмовляти в режимі реального часу.

Найактивнішим є спілкування в соціальних мережах, таких як: «Однокласники», «Вконтакте», «Facebook» і «Myspace», Skype, Twitter, і т.д.

Але поряд з корисною інформацією існують сайти, вміст інформації котрих-виховують негатив.

Саме тому в комунальному закладі Острівській ЗОШ І-ІІІ ст. з 5 лютого по 12 лютого 2013 року було проведено ряд заходів щодо безпечного користування мережею Інтернет.

На уроках інформатики 5 лютого 2013 року учні 9, 10 та 11 класів переглянули відеоролики про безпечну роботу в мережі Інтернет, ознайомились із сайтом Онляндія.

Проведена вікторина про захист роботи дітей в мережі Інтернет.

Проведено шкільне методичне об’єднання вчителів присвячене «Дню безпечного Інтернету», на котрій вчитель інформатики Машталяр Ольга Михайлівна виступила із доповіддю, і вчителям роздано пам’ятки «Контроль за дітьми в Інтернеті».

Створено учнями презентації та прослухано їх захист вчителями кафедри.

Створено учнями 9,10 класів стінгазети на теми: «Комп’ютерні віруси» та «Безпечний Інтернет».

Проведено конкурс малюнків на тему: «Безпечний Інтернет» між учнями 7-11 класів.

Для безпечного використання ресурсів мережі, на учнівських комп’ютерах вчителем інформатики встановлені фільтри.(Інтернет Цензор).

Я переконана, що всі мої батьки, учні, вчителі є освіченими щодо питання безпечного користування Всесвітньою мережею Інтернет.

Вчитель інформатики

Острівської ЗОШ І-ІІІ ст..

Машталяр О.М.

Переглядів: 477 | Додав: Olga | Рейтинг: 0.0/0