Вівторок, 2019-09-17, 3:34 AM

Головна » 2012 » Квітень » 6 » Доля планети у наших руках!
Доля планети у наших руках!
Не можна любити щось або когось, не знаючи. Любити природу – означає вивчати її, спостерігати, осмислювати і дбати про неї. 20 – 21 березня  у комунальному закладі Острівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти (агітбригад). Шановане журі, у складі: Кульчицької М.І., Руцької І.Б., Демиди О.Р, Ракочого І.Г., Романюк О.М. ретельно переглянули виступи учасників конкурсу і відмітили належну підготовку колективів.
    Конкурсанти закликали:
          Щоб на Землі не сталось біди
          Шануйте ліси усюди й завжди!!!
Виступи агітбригад спонукали кожного з нас задуматись над проблемами екології та дотримуватись певних правил, зокрема у школі.
1.    Кожний зелений листок, кожна травинка виділяє в повітря кисень. Ним ми дихаємо, без нього нема життя. Не топчи, на зривай рослини!
2.    Найкраща квітка та, що квітує там, де зросла – не губи її!
3.    Не ламай, не каліч дерев, кущів!
4.    Як зламаєш дерево вмить, поспішай хоча б два посадить!
5.    Щоб згубити молоде дерево, потрібні хвилини, а щоб виростити – роки.
6.    Рана на рослині – рана на живому. Всі поранені рослини довго хворітимуть, а багато й загинуть.
7.     Не залишай багаття в лісосмузі. Не сміти, не залишай скла, порожніх консервних банок.
8.    Найчистіша і найсмачніша вода – джерельна. Охороняй чистоту водойм. Чиста вода – велике багатство.
9.    Гербіциди і пестициди в глибоку яму зарити. Саркофаги на них надіти, щоб здорові зростали діти.
 Так, учні нашої школи, 24 та 31 березня разом із колективом школи взяли участь у благоустрої території школи. Прибирали, замітали, білили бордюри та дерева, очищали дерева від сухих гілок. І було приємно після цього оглянути свою працю і навіть серцем почути, як Земля промовляє: «Я – Земля! Людино! Я тримаю тебе на своїх долонях! Без мене тебе нема. По мені ступають твої ноги. Я зігріваю тебе, одягаю і даю тобі хліб. Я чекаю доторкання твоїх рук, сподіваючись, що це добрі руки!»
Василь Кожушко,
учень 8 класу,
Острівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Переглядів: 652 | Додав: Oksfnad | Рейтинг: 1.4/5
«  Квітень 2012  »