Вівторок, 2019-09-17, 3:41 AM

Головна » 2012 » Лютий » 15 » Острівські вчителі-найкращі!!!
Острівські вчителі-найкращі!!!
   Шкільний колектив Острівської ЗОШ І-ІІІ ст..,що у Тернопільському районі, неймовірно пишається своїми вчителями. Адже у фіналі цьогорічно обласного конкурсу «Учитель року 2012»,що відбувався 12-13 лютого на базі Тернопільського інституту післядипломної педагогічної освіти, успіху досягли двоє їхніх колег—вчитель етики Лариса Богданівна Піщатін стала лауреатом конкурсу, а вчитель іноземної мови Оксана Михайлівна Головецька—головним переможцем, у березні вона представлятиме область на всеукраїнському конкурсі в Одесі. І це гідна перемога, оскільки у першому відбірковому етапі конкурсу взяли участь 80 педагогів , у фіналі -24.
[ ?]
Члени журі оцінювали теоретичну та практичну підготовку фіналістів: вчителі відповідали на запитання з проблематики власного досвіду,експромтом готували конспект уроку, виконували контрольну роботу,проводили уроки з учнями тернопільських шкіл.Серед лауреатів фіналу відзначили п’ять переможців у різних номінаціях: «Англійська мова»—Оксана Михайлівна Головецька.Переможців нагородили грошовими преміями та подарунками.
Атмосфера конкурсу була надзвичайно доброзичливою: вчителі вболівали за своїх колег, підтримували один одного, тому було приємно працювати,— каже Оксана Михайлівна Головецька. -Я представляла своє наукове дослідження «Проектна робота на уроках англійської мови як засіб креативного розвитку», також журі запропонувало мені провести урок на тему «Мова жестів у різних країнах».Звичайно,хвилювалася, чи вдасться на уроці втілити задумане,бо потрібно було працювати із незнайомими дітьми, але мені пощастило—восьмикласники Тернопільської школи-колегіуму Патріарха Йосифа Сліпого дуже старалися,допомагали. У своїй педагогічній роботі за основу ставлю відкрите спілкування з дітьми:до класу треба заходити зі щирим серцем, розвивати творчі здібності школярів,а проектна робота – виготовлення тематичних плакатів,постерів і їх презентація –надзвичайно допомагає у цьому. Школярам легше засвоювати  вивчений матеріал,якщо вони намалюють плакат,зіграють тематичну сценку чи заспівають пісеньку,до того ж під час такої роботи діти працюють у групах,тому кожен відчуває свою потрібність та результат праці.
Отож бажаємо Оксані Михайлівні гідно представити нашу область на всеукраїнському конкурсі і здобувати все більших і більших успіхів на педагогічній ниві!

Переглядів: 874 | Додав: Olga | Рейтинг: 10.0/1
«  Лютий 2012  »