Вівторок, 2019-09-17, 4:05 AM

Головна » 2011 » Грудень » 14 » Усі дороги ведуть до школи
Усі дороги ведуть до школи
     Нетрадиційно була організована робота з керівниками шкіл Тернопільського району на базі Острівської ЗОШ І-ІІІ ступенів начальником відділу освіти Тернопільської РДА Краковецькою М. Я., завідувачем методичного кабінету Кубелко Г. І., заступником начальника відділу освіти Івасюком А. З. та керуючим апаратом районної ради Ящиком Б.Г.
   Сонячними й погожими днями усміхається до нас осінь. Такими ж теплими усмішками зустріли директорів Тернопільського району і в Городоцькому районі Львівської області. Нас зустріли працівники відділу освіти на чолі з начальником відділу освіти Городоцької РДА Яскевичем І. А. Дорогою завідувач методичного кабінету пані Орися розповідала нам про те, що місто Городок – районний центр, розташований у західній частині Львівщини, межує з Яворівським, Пустомитівським, Миколаївським, Самбірським та Мостиським районами, за 25 км від Львова.
   Першими нас зустріли працівники та учні Заверещанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де лункий дитячий сміх, привітні й ласкаві очі вчителів, затишні навчальні кабінети, чисті й ошатні коридори, багатий народознавчим матеріалом шкільний музей.
   У Порічанській ЗОШ І-ІІ ступенів Ігор Антонович розповіли нам про влаштування внутрішніх вбиралень. А також  ми мали змогу переконатися у роботі навчально – виховного комплексу, де уже виховуються дошкільнята.
   Городоцька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 гостинно зустріла своїм величавим входом – це школа майбутнього, у якій навчається понад тисяча дітей. Планується побудова басейну та оздоровчого комплексу. Тут в актовій залі ми почули прекрасний спів освітянського хору, який є гордістю району.
   Колектив Городоцької ЗОШ І-ІІІ ступенів№4 створив атмосферу затишку, щоб діти та працівники приходили із дому – у дім, аби кожному було добре у ньому. У цій школі виховує все: пошиті за дизайном гардини на вікнах, галерея вишитих рушників, хай не розкішні, але оформлені з любов’ю класи.Є у школі і своя алея «зірок» зі світлинами учнів. На відміну від радянських дошок пошани, на ній – усі без винятку діти. «Наша школа – маленький Всесвіт. Кожен у ньому – яскрава зірка», - кажуть педагоги.
    Вже два роки поспіль у районі діє Музей освіти Городоччини, де зібрані цінні матеріали. Також існує освітянський вертеп у складі працівників відділу освіти, методичного кабінету та директорів, який у час Різдва збирає пожертви для дітей – сиріт.
    Переступивши поріг Малої академії мистецтв, розумієш, що тут панує особлива атмосфера затишку, творчості та любові. Коридори і класи прикрашені барвистими учнівськими роботами. Усмішки малечі, щебіт дзвінких голосів, тупіт ніжок – усе свідчить про щасливу пору дитинства. Оберігають цю країну знань досвідчені педагоги. Вони й самі постійно вдосконалюють свої уміння, аби за допомогою сучасних технологій розвивати таланти своїх вихованців. Тут представлені усі види образотворчого та декоративно – ужиткового мистецтва.

Усі дороги ведуть до школи, а звідти – у прекрасний, хоч подекуди й нелегкий світ знань. Зі школою пов’язані найнезабутніші спогади дитинства. І як би далеко по різних світах не порозкидала випускників доля, та чим далі від нас шкільні роки, тим світлішими й теплішими стають спогади про них….

Переглядів: 662 | Додав: Oksfnad | Рейтинг: 10.0/1
«  Грудень 2011  »