Вівторок, 2019-09-17, 3:15 AM

Головна » 2012 » Жовтень » 2 » Всеукраїнський семінар
Всеукраїнський семінар

27 вересня 2012 року на базі комунального закладу Острівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся Всеукраїнський семінар методистів іноземних мов. У школі було багато поважних гостей,а саме: Коваленко Оксана Ярославівна – головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОНмолодьспорту, Буган Юрій Васильович – директор Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, Уруський Володимир Іванович - заступник директора з наукової роботи Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, Уруська Лідія Володимирівна – методист з англійської мови Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти, Саржевська Неля Анатоліївна – заступник голови Тернопільської РДА, Краковецька Марія Ярославівна – начальник відділу освіти Тернопільської РДА, Кубелко Галина Іванівна – начальник Тернопільського районного методичного кабінету та методисти з іноземних мов кожної області України. Зустріч пройшла гостинно, плідно, корисно. Адже діти школи мали змогу познайомитися з автором підручників Оксаною Карп’юк, яка щиро подякувала за те, що учні 8 класу так вміло володіють англійською мовою. Голова журі конкурсу «Вчитель року – 2012» відмітила урок Оксани Михайлівни Головецької різноманітністю матеріалу та чіткою вимовою учнів та вчителя. Адміністрація школи щиро вдячна усім,хто допоміг в організації даного заходу.

Переглядів: 265 | Додав: Teacher | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2012  »