Вівторок, 2019-09-17, 3:11 AM

Головна » 2011 » Листопад » 9 » «Здоров'я— найцінніший скарб»
«Здоров'я— найцінніший скарб»
Здоров'я – це багатство,
Яке Господь нам дав,
І треба, щоб з дитинства
Його ти цінував.
Здоров'я не придбаєш
За гроші, пам'ятай.
Його від Бога маєш
Про це не забувай.

Ніхто не заперечує, що здоров'я людини – це для неї найбільша цінність. І водночас нині все складніше відшукати повністю здорову людину. Причому найважливішим є саме зберегти здоров'я підростаючого покоління. Тому, що саме в дитинстві можуть закладатися як «корені» майбутніх захворювань, так і фундамент міцної фортеці здоров'я людини та її нащадків.
            З метою пропаганди здорового способу життя учнівським та педагогічним колективами Острівської ЗОШ І-ІІІ ст.. було сплановано та проведено цілий місячник пропаганди здоров'я.
У тісній співпраці зі школою виступає церква. На запрошення   ЗДВР Кобель І.П. на протязі листопада місяця о.Василь Шафран  проводив з учнями старших класів — надзвичайно цікаві, повчальні та змістовні бесіди, які супроводжувалися  не лише словами, а і відеофактами.?]
Учні були дуже задоволені, вони отримали чимало корисної інформації.
 Для найменших учнів  нашої школи було проведено спортивні змагання «Спорт, здоров'я, дружба», організаторами яких були вч. фізичного виховання Підручна М.М та педагог-організатор Любачівська Т.М. Діти дуже полюбляють такі розваги і беруть у них активну участь, безперечно переможці це учні 4 – класу та усі учасники змагань були нагороджені почесними грамотами та солодкими призами. Також з допомогою учнів 1-4 класів було проведено виставку дитячих малюнків «Здоров'я – найцінніший скарб»
             Серед учнів середніх та старших класів було проведено конкурс КВК
« Вирішувати нам – відповідати нам » організаторами якого були ЗДВР – Кобель І.П, психолог – Піщатін Л.Б, та соціальний педагог – Паньків А.В. Цей конкурс став видовищною подією для дітей та дорослих. У виступах команди відображали наслідки негативних звичок у трагічній, гумористичній та художньо - спортивній формі. Також демонстрували власні досягнення у формуванні здорового способу життя. Усі виступи оцінювало компетентне журі, яке визначило переможців: серед 5-7 класів перемогу вибороли учні 7- класу, а серед 8-11, учні – 11 класу. Звичайно, що виступи усіх команд були позитивні та яскраві.
         На цьому звичайно ми не зупинилися і вже 30 листопада команда «Супермен» Острівської ЗОШ., під керівництвом ЗДВР – Кобель І.П. у районному фестивалі-конкурсі шкільних агітбригад «Молодь – обирає здоров'я» вибороли почесне ІІІ-місце. Використовуючи вокальні, хореографічні, художньо-спортивні здібності команда демонструвала запобігання негативним проявам серед молоді.
        Під керівництвом шкільного психолога – Піщатін Л.Б. та соціального педагога – Паньків А.В. - 1 грудня яке у світі відзначають «День боротьби зі Снідом», було проведено акцію «Прояви турботу та обачливість»,  якою було охоплено увесь учнівський та педагогічний колектив школи. Протягом дня для учнів 5-11 класів проводилися бесіди та презентація. Завданням яких, було засвоєння учнями нових знань про здоровий спосіб життя, підвищення рівня інформованості молоді з питань профілактики захворювань на ВІЛ/СНІД, інфекцій, що передаються статевим шляхом, формування толерантного відношення до ВІЛ позитивних, активізація молодіжного руху за здоровий спосіб життя.
         І на завершення хотілось би добавити, що тісна співпраця батьків, школи та церкви   – це міцний фундамент для здорового та щасливого майбутнього наших дітей.
Все, що проводиться у нашому навчальному закладі відбувається за підтримки директора школи  Кожушко О.К.
        Батьки – бережіть своїх дітей, а ми вам у цьому допоможемо…

Педагог – організатор
                                                                                                             Т.М.Любачівська